Old-school трейлър на Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ни върна в детството ни
Споменавали сме нееднократно колко обичаме старите бийт-ем-ъпи на Konami, които към днешна дата са достъпни единствено чрез емулатори – тоест нови играчи няма как да си ги закупят по легален път. Затова бяхме адски радостни от анонса на Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge в първата половина на март.
Е, получаваме нов, макар и кратък геймплеен трейлър. Апропо, напомня ни на трейлърите за игри от 90-те години на миналия век – всичко е по същество, без излишни въведения и т.н. Предвид факта, че говорим за олд-скуул римейк, определено одобряваме подобен избор.
Shredder’s Revenge ще направи премиерата си за модерните конзоли и PC, ще предлага единична и кооперативна кампания за до четирима души. Ще получим и Story режим и въобще всичко около тази игра изглежда обещаващо.
Вярваме и на хората, стоящи зад осъществяването на проекта. В случая разработчик е Tribute Games, които познаваме от прекрасния Scott Pilgrim vs. The World: The Game, а издател е Detomu, отговорни за изключителното продължение на класиката Street of Rage – SoR4.
Единственият минус, който можем да назовем за момента, е липсата на конкретна пускова дата.
Не пропускайте да се абонирате и за нашия Twitter акаунт, както и за Facebook страницата ни.
Ето и видеото: