Нова голяма актуализация в No Man’s Sky отключва нов гейм режим – Експедиции (ВИДЕО)
Вероятно едно от най-големите завръщания в историята на видеоигрите е това на No Man’s Sky. За който не знае – в началото на своето излизане играта беше доста негативно приета, но с течение на времето и доста ъпдейти, тя спечели сърцата и одобрението на гейм общността.
И ето че екипът от Hello Games, разработващ No Man’s Sky, пусна нов пач озаглавен Expeditions. Експедициите са изцяло нов режим в заглавието, в който всички играчи стартират заедно на една планета. Имайки лидер на експедицията, участниците могат да получат достъп до различни етапи, всеки с различни предизвикателства и награди.
„Някои от тях [мисиите] са лесни, други ще бъдат направени само от най-отдадените играчи. Изпълнените етапи отключват значки, но също така и много ново съдържание, което може да се използва от всички.”
По маршрута на експедицията ще има и специални планети Рандеву (Rendezvous). Това са динамични центрове, където можете да срещнете други пътници, да се групирате, за да изградите селище или просто да си взаимодействате.
Играчите, които изпълнят експедициите през следващите седмици, ще получат уникални награди, които могат да вземат със себе си в другите гейм режими. Те включват нов реактивен пакет, ексклузивен кораб, оръжие или титла.
No Man’s Sky се предлага във вариант за PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One и PC.
Ето и трейлър на Expeditions:


